Pomoc s výběrem

Aktualizováno: Na základě zkušenosti našich zákazníků, doporučujeme SIM karty společnosti Lycamobile a to především z důvodu nejsnadnějšího dobití kreditu. Ostatní SIM karty doporučujeme objednávat jen v případě že potřebujete služby, které Lycamobile nenabízí. Což může být například pokrytí, které nabízí výrazně lepší operátor H20 Wireless.

Nabízíme SIM karty 3 různých virtuálních operátorů. Operátor H2O Wirlesss pracuje v síti AT&T, která má v USA největší pokrytí. Operátoři SimpleMobile a LycaMobile pracují v síťi operátora T-Mobile, který má horší pokrytí ale zase naopak poskytuje levné volání do České Republiky

Výběr na základě pokrytí

Jelikož USA je velká země, nemají operátoři 100% pokrytí celého území. Pokud se budete pohybovat v hustěji zalidněných oblastech jakou jsou například města apod. můžete využít SIM karty operátorů SimpleMobile nebo LycaMobile. V případě, že se budete pohybovat v méně zalidněných oblastech doporučujeme spíše operátora H2O Wireless, který využívá siť AT&T 

Pro zjištění pokrytí v oblasti kam se vydáváte můžete využít následující odkazy:

Výběr na základě nabízených služeb

Zde se po rozkliknutí jednotlivých odkazů můžete podívat na detaily tarifů konkretních operátorů:

Námi doporučené tarify

LycaMobile

Jednoznačně doporučujeme měsíční tarif za $23 ve kterém máte vedle neomezeného volání po USA, neomezených SMS po světe, také neomezené volání na prvních 10 telefonních čísel do České Republiky (pevné i mobilní čísla). Dále ze získáváte navíc kredit $1,5 dolarů na volání na další čísla do ČR (cca 250 minut na pevné linky nebo 30 minut na mobilní čísla). V rámci tarifu také získáváte i 1000MB 4G internetu. Tarif za $29 obsahuje i roaming, tudíž je možné ho aktivovat a ověřit funkčnost ještě před odjezdem z ČR.

H2O Wirelless

Doporučujeme měsíční tarif za $30 dolarů, který má neomezené volání po USA, neomezené SMS do ČR, neomezené volání na pevné linky v ČR a dalších 27 minut volání do České Republiky. Pokud potřebujete telefon jen jako nouzové řešení, nabízí tento operátor i tarif za pouhých $10 který má platnost 90 dní a v tomto tarifu máte kredit $10, který můžete využit např. (200 minut volaní po USA nebo 100 SMS do ČR, 100MB internetu nebo 100 minut volání na pevné linky do ČR, případně jakoukoliv kombinaci. Více info zde)

SimpleMobile

Zde doporučujeme měsíční tarif za $40 se kterým můžete neomezeně volat po USA a psát SMS v rámci celého světa. Dále k tarifu získáváte 2GB 4G internetu.